14:31

WYZWANIE "Czytam ile chcę". Edycja roczna.

Nie wiedziałam, czy bawić się w całoroczne wyzwanie książkowe, ale dobre duszyczki mnie zachęciły i uświadomiły, że dzięki mojemu wyzwaniu mogły sobie ostatnio wyrobić pewną systematyczność. W takim razie jestem i ja za wyzwaniem Czytam, ile chcę.Regulamin!

1. W wyzwaniu może wziąć udział KAŻDY czytelnik


 • Udział w wyzwaniu mogą brać osoby posiadające bloga.
 • Oraz osoby posiadające konto na Facebooku, Lubimy czytać, Granice.pl, w.bibiotece.pl i podobne portale, warunkiem jest, aby pisać choć krótkie opinie o przeczytanych książkach, abym miała pewność, że takowy tytuł przeczytaliście.
   
2. Wyzwanie rozpoczyna się od dziś tj. 1 stycznia br. i będzie trwało do 31 grudnia br. • pierwsze podsumowanie odbędzie się na początku lutego, a każde następne na początku następnego miesiąca.
 • zgłosić można się w każdej chwili trwania wyzwania, jednak w losowaniu comiesięcznych nagród będą mogły wziąć udział osoby, które są zapisane na wyzwanie minimum miesiąc.

3. W tym wyzwaniu nie liczy się co, czytacie, nie ma żadnych wytycznych.

4. Po każdej zrecenzowanej książce wklejacie link do recenzji POD TYM POSTEM.


 • Miło będzie, jeżeli w recenzji zaznaczycie, że książka bierze udział w wyzwaniu Czytam, ile chcę. 
 • Proszę, aby recenzje były linkowane POD TYM POSTEM w formie drzewka (czyli odpowiedź, do swojego komentarza), bądź w jednym komentarzu (komentarze można edytować na bieżąco). Nie chciałabym się pogubić przy robieniu podsumowań.
5. Nie jestem w stanie powiedzieć, jakie będą nagrody na zakończenie wyzwania, ale postaram się, żeby była to wymarzona książka i jakieś słodkie dodatki/ zakładki w paczce.


 • Możliwe, że będą takie same nagrody jak w przypadku wakacyjnego wyzwania, z taką różnicą, że tym razem  będę pod koniec miesiąca nagradzała losowo małym upominkiem jedną (lub więcej) osobę, niezależnie od liczby przeczytanych książek. Chodzi o dobrą zabawę i wypracowanie sobie systematyczności i znalezienie wytchnienia przy książce, a nie wyścigi ☺
 • Co miesiąc będzie można wygrać książkę niespodziankę (czytaną przez jedną osobę), jeżeli ktoś chce wziąć udział w zabawie, ale nie odpowiada mi niespodzianka w postaci czytanej książki, proszę to zaznaczyć w zgłoszeniu.
 • Pewne jest, że nie każda osoba wygra w wyzwaniu książkę, tak samo, jak pewne jest, że jeżeli ktoś wygrał raz, nie zostanie obdarzony ponownie wygraną. Wszystko po to, aby dać szansę innym.

6. Każdy uczestnik musi zgłosić chęć udziału w wyzwaniu POD TYM POSTEM i udostępnić informacje o wyzwaniu na swoim blogu. (Facebooku, innym miejscu w sieci)

7. Miło będzie, jeżeli będziecie również odwiedzali blogi, które biorą udział w zabawie. Wyzwanie ma też na celu poznanie innych blogerów! :)

8. Zapraszajcie znajomych, bawmy się świetnie!
Do dzieła!!!


Lista uczestników:
1. Willa 87
2. Gosia D. 
3. Grażyna Wróbel
4. Marta R
5. Patka N
6. Pięknem Oczarowana
7.  Buba Bajdocja i córka :) 
8. Poszukiwaczka Książek
9. Gab riela
10. Joanna Maziarka
11. Maria Kasperczak
12. Poligon domowy Kasia
13. Imperium Książkomaniaczki
14. Daria Skiba
15. Tori Stark
16. Izabela Rączka
17. Roberta Raj
18. Martyna | ekspresemprzezzycie
19. Warszamamka
20. Westolia  
Baner


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Książko, miłości moja. , Blogger